fbpx

Svatební hry

V této sekci jsem si připravil pár tipů na hry pro Váš svatební den. Svatební hry jsou nedílnou součástí zábavného programu, ale je potřeba držet se určitých vyzkoušených pravidel:

1. Méně je více.

Svatební hry mají párty zpestřit, ne přidusit. Nemusíte jimi proto zaplácnout celé odpoledne. Připravte si tři až čtyři, bohatě to postačí. Hosté si tak v klidu zvládnou i slupnout dort a poklábosit.

2. Nikoho nenuťte.

Strýčkové o berlích jen stěží poběží juchat na parket. Když se někdo na legraci necítí, má na to právo. Pro případné lenochy se hodí mít v záloze třeba něco tvořivého, například zápis do novomanželského deníku nebo luštění křížovky v novomanželských novinách.

3. Buďte vkusní.

Ne všechny nápady na svatební hry, co kolují na webu, jsou skutečně k popukání. Na falešné číšníky ani fingované žárlivé scény milenek není nikdo zvědavý. Zvažte, jestli vás místo smíchu nečekají spíše protažené obličeje.

4. Zajistěte výhry.

Nikdo se nepůjde předvádět jen tak pro nic za nic. Připravte proto pro hosty milé odměny, které je budou motivovat. Může to být třešnička ze svatebního dortu, čestné místo ve svatebním fotoalbu nebo jiná drobnost, co nic nestojí – a přitom potěší.

5. Mějte plán.

Je lepší být v pozoru, než tahat program z paty. Mějte proto pár nápadů na svatební hry v záloze. Jakmile zvětříte otrávené obličeje, šup se srandou na plac.

Open chat