fbpx

Produkce

O obor produkce se zajímám od roku 2008. Mám za sebou mnoho akcí na kterých jsem se podílel a zároveň které jsem organizoval. Dnes v mém portfoliu mám akce, velké i malé. Od svateb až po festivaly. Natáčení reportáží nebo částečné podílení se na produkci různých audiovizuálních děl.

Pokud budete potřebovat jakoukoliv radu, nebo pomoc s Vaší akcí, neváhejte mě kontaktovat.

S festivalem Svojšice, který pořádá agengura DC Promo, pomáhám již několik let. V roce 2007 jsem se pracovně zúčastnil poprvé a to spustilo můj zájem o obor produkce. Ze začátku jsem na tomto festivalu působil jako runner, který pomáhal naprosto se vším. S dalšími ročníky jsem se zdokonaloval ve své práci a dostal jsem se na pozici, kde mám na starosti funkčnost a plynulost vstupů do areálu. 

V roce 2016 jsem dostal nabídku, že se mohu stát součástí produkčního týmu, který bude mít na starosti vytvořit audiovizuální výstup z celé akce. Byli jsme 4 produkční a měli jsme na starosti 2 – 3 kameramany, kterým jsme museli být oporou a řešit problémy, které mohli nastat. Bohužel jsme žádný záběr nemohli opakovat, vše muselo být natočeno na poprvé, ale nakonec se vše vydařilo.

Největší drum and bassový festival na světě a já jsem mohl být již několikátým rokem jeho součástí. Zde na festivalu jsem doposud měl na starosti tým, který řešil veškeré odbavování hostů z Prahy na festival a zpět. Tým většinou tvořilo 6 lidí a v průměru jsme odbavili 300 lidí za 30 minut.

I u tohoto festivalu jsem mohl být součástí. Pomáhal jsem s kompletní realizací v místě konání. V průběhu festivalu jsem měl na starosti chod vstupu, kontrolu plynulosti parkování a byl jsem jeden z týmu, který měl na starosti kontrolu celé stavby a zábran na festivalu.

Na tomto festivale jsem měl na starosti kompletní produkční zajištění na malé stage a zároveň živou videoprojekci, která tvořila zajímavé zátišší za DJem.

Open chat